Igli – wkładki z włóknem węglowym

Igli – indywidualne i sensomotoryczne wkładki z włóknem węglowym


Indywidualna terapia dla stóp i całego ciała – dynamiczna zasada działania wykorzystana do wszechstronnej i efektywnej terapii

Niepowtarzalny, opatentowany system wkładek z włókna węglowego marki igli jest dynamicznym i wysoce elastycznym medycznym środkiem pomocniczym, który łączy w sobie sensomotoryczny i zachowawczy mechanizm działania. W dowolnym miejscu umieszczane elementy, czyli punkty stymulujące, mają jednocześnie wpływ na ułożenie stopy i całego ciała. Przyczyniają się one do celowego wywoływania bodźców sensomotorycznych w obszarze stopy.

https://www.youtube.com/watch?v=5m7QvfEr1Qc

Wkładki igli charakteryzuje połączenie zachowawczych i interaktywnych mechanizmów działania w jedynym swego rodzaju systemie zaopatrzenia ortopedycznego. Dzięki temu możliwe jest skorygowanie niewłaściwego ustawienia stopy, odciążenie aparatu ruchowego oraz optymalizacja biomechaniczna stopy.

Koncepcja działania wkładek igli sprawdza się w wielu różnych wskazaniach medycznych, a sposób działania wkładki można łatwo i szybko zmienić w trakcie terapii.


Zapraszamy na konsultacje. Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 19:00.

Nr telefonu: 533 309 667

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ALTER w Chorzowie, ul. Stanisława Moniuszki 8b

Fizjoterapeuta wykonujący usługę – mgr Klaudia Kionke