Kurs EMPATHY DOLLS

CERTYFIKOWANY KURS EMPATHY DOLLS – LALKI TERAPEUTYCZNE

PROWADZĄCY: Monika Habik NEUROGEN – neurologopeda kliniczny, terapeuta karmienia. Monika Habik ( za zgodą właściciela patentu ) wprowadza w przestrzeń terapeutyczną Empathy Dolls,  jest również autorem kilku standardów i kart pracy Empathy Dolls – lalki terapeutyczne (all rights reserved).

DO UDZIAŁU W SZKOLENIU ZAPRASZAMY:

  • logopedów wszystkich specjalizacji,
  • neurologopedów,
  • terapeutów SI,
  • rehabilitantów,
  • psychologów,
  • pedagogów ogólnych, pedagogów specjalnych,
  • rodziców.

PROGRAM SZKOLENIA:

Koncepcja Lalek Terapeutycznych Empathy Dolls, skupia się̨ na spersonalizowanym wspomaganiu rozwoju dziecka oraz konieczności doskonalenia jego umiejętności w jak najbardziej przyjaznej atmosferze. Wspieranie fundamentalnej potrzeby obserwacji, empatii. Mirroring, eye contact, dotyk, zapach, dźwięk – wielozmysłowe możliwości komunikacji
i kontaktu terapeutycznego. Unikalne podejście, skupia się nie tylko na indywidualnym rozwoju, terapii i rehabilitacji dziecka, ale zwraca uwagę na potrzebę ciągłego rozwoju kompetencji rodziców, terapeutów, opiekunów, personelu medycznego poprzez budowanie pozytywnych relacji z dzieckiem i wzajemnych.

Kurs kończy się egzaminem – uczestnicy otrzymują tytuł terapeuty Emphaty Dolls.


TERMIN: 12.01.2020 r. (niedziela, godz. 10.00-16.00)

MIEJSCE: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ALTER, ul. Stanisława Moniuszki 8b, CHORZÓW.

ZGŁOSZENIA:

KOSZT: 420 zł

Wpłaty zaliczki w wysokości: 100 zł oraz reszty kwoty, należy dokonać na konto: FUNDACJA EDUKACJI I WSPOMAGANIA ROZWOJU EVOLVER UL. ŚREDNIA 3A 41-506 CHORZÓW. Wpłaty należy dokonać najpóźniej do 06.01.2019.
Bank PEKAO, numer rachunku 71 1240 4155 1111 0010 7126 6731 z dopiskiem „Szkolenie Empathy dolls + imię i nazwisko”. Opłata zaliczki jest równoznaczna z wpisaniem na listę uczestników.

Maksymalna liczba miejsc: 18 osób.

UCZESTNICY OTRZYMUJĄ MATERIAŁY SZKOLENIOWE I CERTYFIKAT UDZIAŁU W SZKOLENIU.